Ortahisar Masaj Defne

Ortahisar Masaj Salonu

Bir işte değil disiplin her işte odak noktası olmalıdır, yani senin işin ne olursa olsun eğer eğlence mekanı bile işletiyorsan disiplin olmak zorundadır o olmadığı zaman zor şeyler seni bekliyor demektir. Ben eğlence mekanı işletmesem de aslında sadece Ortahisar evde masaj işi yapsam da ben de disiplinli bir kadınım ve asla bana gelen bir müşterinin zamansız gelmesini de kabul edemem! Yani bana gelen erkeklerde daha önceden randevularının olup olmadığına muhakkak bakarım ve o an boş olsam bile randevusuz bir erkeği de kabul etmem. Çünkü Ortahisar masaj işi tamamen özel bir iştir, gelen müşteri de o an çalışan Ortahisar masöz de her zaman kendilerini güzel, sakin ve huzurlu hissetmelidirler. Evet o an ben boşta iken gelmiş olabilir müşteri ama o sefer kabul edersem daha sonra yine gelecek randevu almadan o nedenle de asla bu durumu kabul edemem.

Ortahisar Masaj Defne

Evde olmak başlı başına aslında insanın kendisini iyi hissetmesine nedendir ben de aslında Ortahisar masaj salonu çalışmalarını o nedenle sonlandırdım ve her zaman evimde olmanın artısını hissetmeme olanak verdi bu durum ama 30 yaşındayım ben evet kendimi evimde iyi hissediyorum ama bana gelen erkeklerin de kendilerini evinde hissetmelerini sağlayamazsam bu durumun bana hiçbir artısı kalmazdı o nedenle de salon benzeri, ekipman dolu ve eşyasız ortamlar yerine ben evimde çok daha sıcak, kaliteli bir tasarım ile sizleri karşılamak istedim. Genelde Ortahisar mutlu son masaj salonu hizmeti veren yerlerde de eksik olan bir durumdur bu ama bende ne uzmanlık ne de yakınlık asla eksik bir şey bulamazsınız! O nedenle her zaman çok emin bir şekilde gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Trabzon Çılgınca Zamanların İçin Evde Masaj Özel Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın